فیلتر

محصولات برند پارس شعاع توس

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

گـروه صنعتـی تولیـدی پـارس شعـاع به عنوان تولیدکننده پیشرو در صنایع روشنایی و الکترونیک، با حدود ۲۰ سال سابقه فعالیت در این زمینه‌ می‌باشد که با تاسیس دو شرکت تولیدی “پارس شعاع توس و “پارس شعاع تابا (والانور) و با دراختیار داشتن بیش از ۴۲.۰۰۰مترمربع سالن تولید، انبار، واحد تحقیق و توسعه، کنترل‌کیفیت، آزمایشگاه و اداری به تولید سبد گسترده‌ای از لامپ و چراغ‌LED ، کلیدهای خودکار مینیاتوری، محافظ‌جان و چسب‌برق پرداخته است.

سرمایه انسانی گروه پارس شعاع متشکل از 1000نفر، شامل کارگران کارآزموده، تکنسین‌های مجرب، مهندسین و کارشناسان متخصص است که به باور این مجموعه مهم‌ترین دارایی این گروه می‌باشد.

واحد تحقیق و توسعه(R&D) با بهره‌گیری از متخصصین مجرب الکترونیک و مکانیک، نقش محوری و موثری در طراحی و بهبود مستمر محصولات ایفا می‌نماید. همچنین این واحد با استفاده از ظرفیت‌های تولید داخل، تاثیر بسزایی بر کاهش و رفع نیاز واردات گذاشته و به حفظ منابع ارزی کشور کمک شایانی نموده است.

واحد کنترل‌کیفیت‌(QC) و آزمایشگاه مفتخر به کسب دستاوردهایی نظیر: فعالیت به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد، کسب عنوان واحد نمونه کیفیت طی چندین نوبت و همچنین دریافت گواهینامه‌ی سازمان تایید صلاحیت ایـران (NACI) با استقرار سیستم مدیریت کیفیتISO/IEC 17025-2017  شده است.

سازمان فروش این گروه با تاسیس چندین انبار و فروشگاه در مشهد، تهران، یزد و همکاری با بیش از ۶۰۰ نماینده و عامل فروش فعال، موفق به توزیع و فروش مویرگی در سراسر ایران گردیده است.

شرکت پارس شعاع توس دارای خطوط SMT، تزریق پلاستیک افقی و عمودی، دایکات، فلزکاری و پرس، رنگ الکترواستاتیک، دستگاه‌های برش CNC و سالن‌های مونتاژ می‌باشد.

شرکت پارس شعاع تابا دارای خطوط SMT، تولید برد مدار چاپی PCB، دایکست آلومینیوم، شات بلاست، اکسترود پلاستیک، تزریق پلاستیک افقی، دایکات، فلزکاری و پرس، دستگاه‌های برش CNC و سالن‌های مونتاژ می‌باشد.

گروه پارس شعاع  پیشرو در صنایع روشنايی با بیش از 22سال تجربه تولید،بالغ بر 800نوع محصول روشنایی و الکتریکی را تولید می کند.

این گروه با داشتن بیش از 136000متر مربع عرصه و 70000 مترمربع زیربنا،همچنین 40000 مترمربع ساختمان های درحال احداث،اشتغال مستقیم برای بیش از 1500نفر شامل کارگران کارآزموده،تکنسین های مجرب،مهندسین و کارشناسان متخصص را ایجاد نموده است.

گروه پارس شعاع با نصب وراه اندازی دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و استفاده از تکنولوژی روز دنیا،تولید محصولات متنوع روشنایی را با عمق ساخت بالا در داخل کارخانه های خود انجام می دهد.

آزمایشگاه این گروه با تجهیزات و دستگاه های مدرن صنعت روشنایی،ضمن کسب عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران،دارای گواهینامه سازمان تایید صلاحیت ایران (NACI)نیز می باشدوموفق به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO/IEC 17025-2017 گردیده است.

همچنین با برگزاری دوره های آموزشی و اعطای گواهینامه های مربوطه،شرایط رابرای آموزش وپیشرفت دیگرکارشناسان صنعت روشنایی فراهم نموده است.

گروه پارس شعاع با دارابودن چندین انبار و مرکز توزیع درشهرهای تهران،مشهدویزد و حدود 1000 نماینده و عامل فروش فعال در نقاط مختلف کشور دسترسی مصرف کنندگان برای خرید محصولات روشنایی را تسهیل نموده است.

شرکت‌های پارس شعاع توس و پارس شعاع تابا با شخصیت حقوقی مجزا، از نظر خط‌مشی کیفی و گارانتی محصولات کاملا یکسان و منطبق بر ضوابط گروه پارس شعاع می‌باشند.

1 2 3 ... 21 22 23 بعدی