از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پنل لایت ۶۰*۶۰ صدفی ۸۵ وات سفید

وضعیت موجود
قیمت 435000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

چراغ پنلی SMD توکار 85 وات 60*60 پارس شعاع توس از محصولات با کیفیت و پرکاربرد این شرکت می باشد، که دارای ضخامت کم بوده و بصورت توکار مورد استفاده قرار می گیرد. تکنولوژی ساخت چراغ پنلی پارس شعاع توس از تکنولوژی SMD می باشد و نشانگر آن است که محصولی کم مصرف و با نوردهی بالا است، چرا که وجود ساختار اس ام دی در یک محصول نشان از پخش نور بصورت پراکنده و در عین حال مصرف کم انرژی دارد. امروزه چراغ های ال ای دی جایگزین مناسبی برای چراغ های قدیمی شده است، به طور مثال چراغ های ال ای دی مانند چراغ های قدیمی گرما تولید نمی کند، مصرف انرژی در چراغ های ال ای دی بسیار پایین و مقرون به صرفه است، همینطور از اشعه ماورا بنفش به دور بوده که همین نکته بسیار مهم برای جلوگیری از آسیب رساندن به چشم حائز اهمیت می باشد و همانطور که می دانید چراغ های قدیمی دقیقا برخلاف این محصولات بوده و باعث خیرگی و آسیب رساندن به چشم می شدند.

چراغ پنلی توکار 60*60 پارس شعاع توس دارای بدنه مستحکم می باشد و در مقابل خاموش و روشن کردن مکرر مقاومت بالایی را دارد و از سمتی دیگر بعد از روشن شدن به سرعت نورافکنی می کند. این چراغ پنلی SMD دارای شار نوری 6700 لومن و جریان ورودی 1000 میلی آمپر می باشد، البته باید توجه داشت که در صورت نیاز به نور بیشتر محیط باید از تعداد بیشتری از این پنل در سالن ها و مکان های بزرگتر استفاده کرد. از نکات دیگری که در چراغ پنلی حائز اهمیت است و لازم است که هرمصرف کننده ای بداند میزان توان آن است، این محصول دارای توان 85 وات است و در سه رنگ نور سفید، آفتابی و سفید آفتابی می باشد. این پنل بصورت توکار و همچنین روکار به کمک آویز قابل نصب است که در حالت توکار نیاز به دانستن ابعاد داخلی پنل داریم، که ابعاد آن 595 در 595 میلی متر می باشد و عمق برش این محصول 35 میلیمتر است.

تعداد

درباره این کالا بیشتر بدانید

پنل لایت ۶۰*۶۰ صدفی ۸۵ وات از جمله پنل های پلاس شرکت پارس شعاع توس است.
در مدل پلاس پنل های لایت که بر روی سیستم برق دو پل قابل اجراست، تنها با زدن یک کلید می توانید توان مصرفی پنل را به ۵۰ در صد کاهش دهید و در صورت نیاز به نور بیشتر می توان توان پنل را به ۱۰۰ درصد رسانید.