از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

چراغ خطی سورن ۴۰ وات ۶۰ سانتی متر سفید

وضعیت موجود
قیمت 97000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
چراغ خطی SMD روکار 40 وات پارس شعاع توس مدل سورن از مجموعه چراغ های با تکنولوژی SMD LED می باشد که با کمک این روش پخش نور بصورت وسیع انجام می شود و همینطور این نوردهی با میزان حدااقل انرژی همراه می باشد و همه این موارد بخاطر نحوه چیدمان ال ای دی ها بصورت یک صفحه بوده که هم سبب پخش نور بصورت گسترده شده و هم تولید انرژی گرمایی در محیط نمی کند که این موضوع باعث عمر بیشتر ال ای دی ها نیز می شود، چرا که ال ای دی های یک چراغ در اثر گرما دچار سوختگی می شود. این چراغ خطی دارای توان 40 وات بوده که با این میزان توان قادر است شار نوری 3200 لومن را ایجاد نماید و با جریان ورودی 311 میلی آمپر به راحتی روشنایی محیط شما را تامین می نماید.
چراغ خطی اس ام دی 40 وات پارس شعاع توس بصورت روکار نصب می شود و برای نصب اینگونه چراغ ها باید قبل از نصب چراغ از ابعاد بیرونی آن مطلع باشیم که در مورد این المان روشنایی610 در 62 در 41 میلی متر می باشد و به راحتی و به کمک چند براکت می توانید در محیط هایی مانند دفاتر، مغازه ها و رستوران ها از این چراغ استفاده نمایید. دارای دو رنگ نور سفید و سفید، آفتابی می باشد که برای انتخاب هر یک از رنگ نورها می توانید، به رنگ نور مورد نیاز در محیط توجه کرده و با توجه به نیاز به هر یکی از رنگ نور ها در محیط، چراغ مورد نظر خود را انتخاب نمایید. نوری که از این چراغ ساطع می شود دارای ویژگیهای نوری منحصر به فردی می باشد که از جمله آن میتوان به نبود تشعشعات مضر مانند اشعه ایکس و مادون قرمز، تولید نوری یکنواخت و مطلوب و بدون ایجاد سایه و یا آسیب به چشم، اشاره کرد که با طول عمر بالایی که این محصول دارد، سبب خرید خوب و مقرون به صرفه برای مشتریان می شود.
 
 

تعداد

درباره این کالا بیشتر بدانید

چراغ خطی سورن ۴۰ وات از جمله چراغ های خطی پلاس شرکت پارس شعاع توس است.
در مدل پلاس چراغ های خطی که بر روی سیستم برق دو پل قابل اجراست، تنها با زدن یک کلید می توان توان مصرفی پنل را به ۵۰ در صد کاهش داد و در صورت نیاز به نور بیشتر می توان توان پنل را به ۱۰۰ درصد رسانید.