از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

چراغ خطی سورن ۲۰ وات ۳۰ سانتی متر آفتابی

وضعیت موجود
قیمت 56000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
چراغ خطی SMD روکار 20 وات پارس شعاع توس مدل سورن از سری چراغ های روکار این شرکت می باشد که جهت نصب آن نیاز است که ابعاد بیرونی این چراغ خطی را دانسته تا نصب درست تری را انجام دهید که این ابعاد شامل 310x62x41 میلی متر بوده و با توان 20 وات خود می تواند میزان روشنایی 1600 لومن را ایجاد کند. از المان های خطی هم در جهت نورپردازی، و هم روشنایی مکان هایی مانند مجتمع های مسکونی و اداری، بیمارستان ها، هتل ها و کارخانه ها استفاده می شود و سبب نوردهی مطلوب، در کنار مصرف کم انرژی می شود.

همان طور که پیش تر اشاره کردیم چراغ خطی روکار 20 وات پارس شعاع توس دارای مصرف کم و نوردهی زیاد می باشد و همه این ویژگی ها بخاطر وجود لامپ ها SMD LED در ساختمان چراغ است که باعث پخش نور وسیع و گسترده شده و در عین حال این نور مصرف کمی از انرژی را به همراه دارد و همه این ویژگی ها سبب جلب رضایت مشتریان در این سالها شده است. این محصول روشنایی در دو رنگ نور سفید و سفید، آفتابی عرضه می گردد که شما می توانید با توجه به رنگ نور مورد نیاز در محیط خود از یکی از این دو رنگ نور استفاده نمایید. نور حاصل از این چراغ فاقد اشعه ایکس و مادون قرمز می باشد، در نتیجه سبب خستگی چشم و یا آسیب به آن نشده و هم چنین چیدمان ال ای دی ها بصورت یک صفحه در ساختار اس ام دی سبب شده تا گرمای اضافی در محیط ایجاد نشود و در عین حال ال ای دی ها طول عمر بیشتری داشته باشند و با روشن خاموش شدن های مکرر نیز دچار سوختگی نمی شوند.

 

تعداد

درباره این کالا بیشتر بدانید

چراغ خطی سورن ۴۰ وات از جمله چراغ های خطی پلاس شرکت پارس شعاع توس است.
در مدل پلاس چراغ های خطی که بر روی سیستم برق دو پل قابل اجراست، تنها با زدن یک کلید می توان توان مصرفی پنل را به ۵۰ در صد کاهش داد و در صورت نیاز به نور بیشتر می توان توان پنل را به ۱۰۰ درصد رسانید.