از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

چراغ خطی کارن آویز ۱۶۰ وات سفید

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

چراغ خطی SMD روکار 160 وات پارس شعاع توس مدل کارن از مجموعه چراغ های خطی این شرکت است که مجهز به لامپ SMD LED می باشد که وجود این ساختار در یک چراغ سبب می شود که با وجود توان بالای محصول، میزان انرژی مصرف شده توسط این چراغ به میزان کمی باشد، در واقع نحوه چیدمان ال ای دی ها بصورت یک صفحه یا چیپ باعث می شود که پخش نور بصورت وسیع و گسترده ای صورت گیرد و این در حالیست که میزان برق مصرفی بسیار پایین می باشد و همین موضوع سبب استقبال اینگونه محصولات در این سالها شده است. از دیگر ویژگی های مدل اس ام دی میتوان به تولید نشدن گرمای اضافی در محیط اشاره کرد که این موضوع به دو لحاظ حائز اهمیت می باشد، اول اینکه باعث افزایش دمای محیط نشده و گرمای اضافی در آن ایجاد نمی کند و مورد بعدی آن این است که در اثر بالا نرفتن دمای ال ای دی ها، طول عمر آنها نیز بالا رفته و دچار سوختگی نمی شوند. این محصول نوری با توان 160 وات میزان روشنایی 15200 لومن را ایجاد می کند که مقدار بالایی بوده و برای محیط های بزرگ مانند کارخانه ها و مجتمع های اداری و تجاری قابل استفاده می باشد.

چراغ خطی اس ام دی 160 وات پارس شعاع توس بصورت روکار نصب می شود و ابعاد بیرونی آن 2350x50x52 میلی متر می باشد که با جریان ورودی 2400 میلی آمپر و مقدار ولتاژ شهری تامین می شود و در دو رنگ نور سفید و سفید، آفتابی موجود می باشد که می توانید با توجه به رنگ مورد نیاز در محیط خود از یکی از این رنگ نورها استفاده نمایید. از دیگر ویژگی های نوری این محصول روشنایی می توان به ایجاد نوری یکنواخت و مطلوب، فاقد تشعشعات مضر مانند اشعه ایکس و مادون قرمز، ایجاد نشدن سایه های اضافی در محیط و بطور کلی حفاظت و سلامت چشم اشاره کرد.

برای نصب این کالا نیاز به بست آویز می باشد که از لینک زیر قابل خرید است

https://roshankala.ir/Liner/linerso/gaL

*نکته مهم*

با توجه به طول بلند چراغ حمل این کالا از طریق پست امکان پذیر نمی باشد.

حتما در زمان انتخاب شیوه ارسال مرسوله "باربری" را انتخاب کنید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

چراغ خطی کارن آویز ۱۶۰ وات از جمله چراغ های خطی پلاس شرکت پارس شعاع توس است.
در مدل پلاس چراغ های خطی که بر روی سیستم برق دو پل قابل اجراست، تنها با زدن یک کلید می توانید توان مصرفی پنل را به ۵۰ در صد کاهش دهید و در صورت نیاز به نور بیشتر می توان توان پنل را به ۱۰۰ درصد رسانید.